€ 177,28
% € 273,70 (35.23% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 2-3 Weken
Art. No: WST8810046080 P/N: GW96867 Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GW96867 VOLTMÈTRE DIGITAL À CONNEXION DIRECTE - 0/500V - 2 MODULES"
GEWISS DIGITAL VOLTMETER WITH DIRECT CONNECTION - 0/500V - 2 MODULES
GEWISS GW96867
EAN 8011564425118
Beschrijving
90 AM Range Modular accessories. The 90 AM range, in addition to auxiliaries common for the all circuit breakers, comprises many modular accessories for the protection, command, programming, measurement and signalling in electrical systems.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Anschluss | Direkt |
|---|---|
| Anzahl TE EN 50022 | 2.0 |
| Genauigkeits- klasse | 0,5 |
| Gruppe | xyz |
| Messbereich | 0.0 - 500.0 V |
| Typ | Spannungsmessung |
| Versorgungs- spannung | 230 V AC |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GW96867 |
|---|---|
| EAN | 8011564425118 |
| ETIM | EC002306 |
| Gewicht | 0.16 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.16 kg |
Benamingen
Voltmeter
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















