€ 18,19
% € 28,08 (35.22% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 4-6 Werkdagen
Art. No: WST8810046009 P/N: GW96526 Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GW96526 PRISE MODULAIRE POUR RAIL EN50022- STANDARD DANOIS -2P+T 16A - 2,5 MODULES"
GEWISS DIN RAIL SOCKET- DANISH STANDARD -2P+E 16A - 2,5 MODULES
GEWISS GW96526
EAN 8011564441767
Beschrijving
90 AM Range Modular accessories. The 90 AM range, in addition to auxiliaries common for the all circuit breakers, comprises many modular accessories for the protection, command, programming, measurement and signalling in electrical systems.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Anz. Pole | 2P+E |
|---|---|
| Anzahl TE EN 50022 | 2.5 |
| Bemessungs- spannung (V) | 250 V ac |
| Bemessungs- strom | 16 A |
| Gruppe | xyz |
| Standard | Dänisch |
| Typ | xyz |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GW96526 |
|---|---|
| EAN | 8011564441767 |
| ETIM | EC001663 |
| Gewicht | 0.13 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.13 kg |
Benamingen
Socket outlet
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















