€ 6,47
% € 10,00 (35.3% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 4-6 Werkdagen
Art. No: WST8810046002 P/N: GW96501 Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GW96501 PEIGNE DE RACCORDEMENT UNIPOLAIRE POUR MTC - 1P 13 MODULES 63A BLEU"
GEWISS UNIPOLAR PIN BUSBAR FOR MTC - 1P 13 MODULES 80A BLUE
GEWISS GW96501
EAN 8011564210868
Beschrijving
90 AM Range Modular accessories. The 90 AM range, in addition to auxiliaries common for the all circuit breakers, comprises many modular accessories for the protection, command, programming, measurement and signalling in electrical systems.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Bemessungs- strom | 80 A |
|---|---|
| Farbe | Blau |
| Gruppe | xyz |
| Länge | 13 Teilungseinheiten |
| Typ | 1P |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GW96501 |
|---|---|
| EAN | 8011564210868 |
| ETIM | EC000215 |
| Gewicht | 0.04 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.04 kg |
Benamingen
Busbar
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















