€ 12,03
% € 51,41 (76.6% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 4-6 Werkdagen
Art. No: WST8810046000 P/N: GW96492 Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GW96492 BUSBAR 1 X SD 4P (3M) + 9 X MT 1P (1M)"
GEWISS BUSBAR 1 X SD 4P (3M) + 9 X MT 1P (1M)
GEWISS GW96492
EAN 8011564787520
Beschrijving
90 AM Range Modular accessories. The 90 AM range, in addition to auxiliaries common for the all circuit breakers, comprises many modular accessories for the protection, command, programming, measurement and signalling in electrical systems.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Bemessungs- strom | 63 A |
|---|---|
| Geräte- typ | IDP 4-polig - 3 TE |
| Gruppe | xyz |
| Länge | 12 TE |
| Typ | 3P |
| Typ Abgänge | Bis 9 MT 1P / 3 MT 3P |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GW96492 |
|---|---|
| EAN | 8011564787520 |
| ETIM | EC000215 |
| Gewicht | 0.14 kg |
| Gewicht (verpakt) | 3 kg |
Benamingen
90AM Automatenschiene Kammschiene Sammelschiene Stiftkammschiene Verdrahtungsschiene
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















