€ 16,65
% € 25,70 (35.21% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 4-6 Werkdagen
Art. No: WST8810045950 P/N: GW96302 Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GW96302 PORTE-FUSIBLE SECTIONNABLE - 2P 10,3X38 690V 32A - 2 MODULES"
GEWISS DISCONNECTABLE FUSE-HOLDER - 2P 10,3X38 690V 32A - 2 MODULES
GEWISS GW96302
EAN 8011564113756
Beschrijving
90 AM Range Modular accessories. The 90 AM range, in addition to auxiliaries common for the all circuit breakers, comprises many modular accessories for the protection, command, programming, measurement and signalling in electrical systems.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Anz. Pole | 2P |
|---|---|
| Anzahl TE EN 50022 | 2.0 |
| Bemessungs- spannung | 690 V AC |
| Bemessungs- strom | 32.0 A |
| Gruppe | xyz |
| Sicherung Größe (mm) | 10,3x38 |
| Typ | Sicherungstrennschalter |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GW96302 |
|---|---|
| EAN | 8011564113756 |
| ETIM | EC002705 |
| Gewicht | 0.13 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.13 kg |
Benamingen
Fuse holder
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















