€ 8,48
% € 13,09 (35.22% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 2-3 Weken
Art. No: WST8810045947 P/N: GW96226 Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GW96226 PORTE-FUSIBLE SECTIONNABLE - 1P 10,3X38 1000VCC 20A - 1 MODULE"
GEWISS DISCONNECTABLE FUSE HOLDER - 1P 10.3X38 1000V DC 20A - 1 MODULE
GEWISS GW96226
EAN 8011564775527
Beschrijving
90 AM Range Modular accessories. The 90 AM range, in addition to auxiliaries common for the all circuit breakers, comprises many modular accessories for the protection, command, programming, measurement and signalling in electrical systems.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Anz. Pole | 1P |
|---|---|
| Anzahl TE EN 50022 | 1 |
| Bemessungs- spannung | 1000 V DC |
| Bemessungs- strom | 20.0 A |
| Beschreibung | Sicherungstrennschalter |
| Gruppe | xyz |
| Sicherung Größe (mm) | 10,3x38 |
| Typ | Modulare Geräte |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GW96226 |
|---|---|
| EAN | 8011564775527 |
| ETIM | EC002705 |
| Gewicht | 0.04 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.04 kg |
Benamingen
Fuse holder
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















