€ 12,02
% € 18,56 (35.24% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 4-6 Werkdagen
Art. No: WST8810045946 P/N: GW96220 Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GW96220 PORTE-FUSIBLE SECTIONNABLE - 1P+N 10,3X38 690V 32A - 1 MODULE"
GEWISS DISCONNECTABLE FUSE HOLDER - 1P+N 10.3X38 690V 32A - 1 MODULES
GEWISS GW96220
EAN 8011564775510
Beschrijving
90 AM Range Modular accessories. The 90 AM range, in addition to auxiliaries common for the all circuit breakers, comprises many modular accessories for the protection, command, programming, measurement and signalling in electrical systems.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Anz. Pole | 1P+N |
|---|---|
| Anzahl TE EN 50022 | 1 |
| Bemessungs- spannung | 690 V AC |
| Bemessungs- strom | 32.0 A |
| Gruppe | xyz |
| Sicherung Größe (mm) | 10,3x38 |
| Typ | Sicherungstrennschalter |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GW96220 |
|---|---|
| EAN | 8011564775510 |
| ETIM | EC002705 |
| Gewicht | 0.07 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.07 kg |
Benamingen
Fuse holder
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















