€ 8,48
% € 13,09 (35.22% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 4-6 Werkdagen
Art. No: WST8810045940 P/N: GW96206 Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GW96206 PORTE-FUSIBLE SECTIONNABLE - 1P 8,5X31,5 400V 20A - 1 MODULE"
GEWISS DISCONNECTABLE FUSE-HOLDER - 1P 8,5X31,5 400V 20A - 1 MODULE
GEWISS GW96206
EAN 8011564113701
Beschrijving
90 AM Range Modular accessories. The 90 AM range, in addition to auxiliaries common for the all circuit breakers, comprises many modular accessories for the protection, command, programming, measurement and signalling in electrical systems.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Anz. Pole | 1P |
|---|---|
| Anzahl TE EN 50022 | 1 |
| Bemessungs- spannung | 400 V AC |
| Bemessungs- strom | 20.0 A |
| Gruppe | xyz |
| Sicherung Größe (mm) | 8,5x31,5 |
| Typ | Sicherungstrennschalter |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GW96206 |
|---|---|
| EAN | 8011564113701 |
| ETIM | EC002705 |
| Gewicht | 0.07 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.07 kg |
Benamingen
Fuse holder
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















