€ 23,20
% € 35,82 (35.23% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 4-6 Werkdagen
Art. No: WST8810045898 P/N: GW96009 Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GW96009 CONTACT AUXILIAIRE CONFIGURABLE RELAIS DÉCLENCHÉ OU DE POSITION OUVERT/FERMÉ - 0,5 MODULES"
GEWISS ADJUSTABLE AUXILIARY CONTACT OR FAULT INDICATOR SWITCH OR OPEN/CLOSED POSITION - 0,5 MODULES
GEWISS GW96009
EAN 8011564099463
Beschrijving
90 AM Range Modular accessories. The 90 AM range, in addition to auxiliaries common for the all circuit breakers, comprises many modular accessories for the protection, command, programming, measurement and signalling in electrical systems.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Anzahl TE EN 50022 | 0.5 |
|---|---|
| Geeignet für | MTC/MT/MTHP/MDC |
| Gruppe | xyz |
| Kontakt- belastung AC | 6 A (230 V) 3 A (400 V) |
| Kontakt- belastung DC | 6 A (24 V) 2 A (60 V) 1,5 A (110 V) 1 A (250 V) |
| Typ | Signalkontakte |
| Typ Kontakt | 1 Wechsler |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GW96009 |
|---|---|
| EAN | 8011564099463 |
| ETIM | EC001286 |
| Gewicht | 0.05 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.05 kg |
Benamingen
Contact
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















