€ 28,60
% € 44,15 (35.22% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 6-8 Weken
Art. No: WST8810045895 P/N: GW96004 Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GW96004 CONTACT AUXILIAIRE DE RELAIS DÉCLENCHÉ - IDP 4P 3 MODULES - 0,5 MODULES"
GEWISS FAULT INDICATOR SWITCH - IDP 4P 3 MODULI - 0,5 MODULE
GEWISS GW96004
EAN 8011564204850
Beschrijving
90 AM Range Modular accessories. The 90 AM range, in addition to auxiliaries common for the all circuit breakers, comprises many modular accessories for the protection, command, programming, measurement and signalling in electrical systems.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Anzahl TE EN 50022 | 0.5 |
|---|---|
| Geeignet für | IDP 4-polig - 3 TE |
| Gruppe | xyz |
| Kontakt- belastung AC | 6 A (230 V) 2 A (400 V) |
| Kontakt- belastung DC | 4 A (24 V) 1 A (110 V) |
| Typ | Signalkontakte |
| Typ Kontakt | 1 S - 1 Ö |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GW96004 |
|---|---|
| EAN | 8011564204850 |
| ETIM | EC001286 |
| Gewicht | 0.06 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.06 kg |
Benamingen
Contact
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















