€ 138,61
% € 214,00 (35.23% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 7-10 Werkdagen
Art. No: WST8810045100 P/N: GW82292 Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GW82292 EXTRO - COLONNE POUR APPAREIL SIMPLE H = 1300 MM"
GEWISS EXTRO - POLE FOR SINGLE DEVICE H = 1300 MM
GEWISS GW82292
EAN 8011564210387
Beschrijving
Standsaeule fuer eine Leuchte zu Baureihe EXTRO, Material: extrudiertes Aluminium, Pulverbeschichtet Farbe Graphitgrau, Gesamtlaenge 1300 mm, Mindesteingrabtiefe 250 mm, Abmessung: 1300 x 140 x 60 mm,
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Beschreibung | Säule |
|---|---|
| Empfohlene einsetztiefe | 250.0 mm |
| Farbe | Graphitgrau |
| Gruppe | xyz |
| Höhe (mm) | 1300.0 |
| Material | Aluminium strangepresst |
| Typ | xyz |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GW82292 |
|---|---|
| EAN | 8011564210387 |
| ETIM | EC000061 |
| Gewicht | 2.458 kg |
| Gewicht (verpakt) | 2.458 kg |
Benamingen
Column
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















