€ 16,96
% € 26,18 (35.22% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 6-8 Weken
Art. No: WST8810044914 P/N: GW72132 Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GW72132 FUSIBLE CYLINDRIQUE - TYPE GPV - 10,3X38 8A - 1000VCC"
GEWISS CYLINDRICAL FUSE - GPV-TYPE - 10.3X38 8A - 1000V DC
GEWISS GW72132
EAN 8011564775275
Beschrijving
90 AM Range Modular accessories. The 90 AM range, in addition to auxiliaries common for the all circuit breakers, comprises many modular accessories for the protection, command, programming, measurement and signalling in electrical systems.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Abmessungen (mm) | Ø 10,3 x 38 |
|---|---|
| Bemessungs- spannung DC | 1000.0 V |
| Bemessungs- strom | 8.0 A |
| Gruppe | xyz |
| Schalt- vermögen AC | 30.0 kA |
| Schalt- vermögen DC | 30.0 kA |
| Typ | Sicherung |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GW72132 |
|---|---|
| EAN | 8011564775275 |
| ETIM | EC002704 |
| Gewicht | 0.01 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.01 kg |
Benamingen
Fuse
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















