€ 2,27
% € 3,51 (35.33% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 2-3 Weken
Art. No: WST8810044912 P/N: GW72124 Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GW72124 FUSIBLE CYLINDRIQUE - TYPE GG - 14X51 MM 500V 50A"
GEWISS CYLINDRICAL FUSE - TYPE GG - 14X51 MM 500V 50A
GEWISS GW72124
EAN 8011564113572
Beschrijving
90 AM Range Modular accessories. The 90 AM range, in addition to auxiliaries common for the all circuit breakers, comprises many modular accessories for the protection, command, programming, measurement and signalling in electrical systems.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Abmessungen (mm) | Ø 14 x 51 |
|---|---|
| Bemessungs- spannung AC | 400.0 V |
| Bemessungs- strom | 50.0 A |
| Gruppe | xyz |
| Schalt- vermögen AC | 80.0 kA |
| Typ | Sicherung |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GW72124 |
|---|---|
| EAN | 8011564113572 |
| ETIM | EC002704 |
| Gewicht | 0.02 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.02 kg |
Benamingen
Fuse
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















