€ 1,19
% € 1,84 (35.33% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 2-3 Weken
Art. No: WST8810044903 P/N: GW72112 Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GW72112 FUSIBLE CYLINDRIQUE - TYPE GG - 8,5X31,5 MM 400V 4A"
GEWISS CYLINDRICAL FUSE - TYPE GG - 8,5X31,5 MM 400V 4A
GEWISS GW72112
EAN 8011564113480
Beschrijving
90 AM Range Modular accessories. The 90 AM range, in addition to auxiliaries common for the all circuit breakers, comprises many modular accessories for the protection, command, programming, measurement and signalling in electrical systems.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Abmessungen (mm) | Ø 8,5 x 31,5 |
|---|---|
| Bemessungs- spannung AC | 400.0 V |
| Bemessungs- strom | 4.0 A |
| Gruppe | xyz |
| Schalt- vermögen AC | 50.0 kA |
| Typ | Sicherung |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GW72112 |
|---|---|
| EAN | 8011564113480 |
| ETIM | EC002704 |
| Gewicht | 0.0041 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.0041 kg |
Benamingen
Fuse
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















