€ 1,19
% € 1,84 (35.33% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 2-3 Weken
Art. No: WST8810044902 P/N: GW72111 Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GW72111 FUSIBLE CYLINDRIQUE - TYPE GG - 8,5X31,5 MM 400V 2A"
GEWISS CYLINDRICAL FUSE - TYPE GG - 8,5X31,5 MM 400V 2A
GEWISS GW72111
EAN 8011564113473
Beschrijving
90 AM Range Modular accessories. The 90 AM range, in addition to auxiliaries common for the all circuit breakers, comprises many modular accessories for the protection, command, programming, measurement and signalling in electrical systems.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Abmessungen (mm) | Ø 8,5 x 31,5 |
|---|---|
| Bemessungs- spannung AC | 400.0 V |
| Bemessungs- strom | 2.0 A |
| Gruppe | xyz |
| Schalt- vermögen AC | 50.0 kA |
| Typ | Sicherung |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GW72111 |
|---|---|
| EAN | 8011564113473 |
| ETIM | EC002704 |
| Gewicht | 0.01 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.01 kg |
Benamingen
Fuse
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















