€ 1,46
% € 2,26 (35.4% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 2-3 Weken
Art. No: WST8810044900 P/N: GW72109 Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GW72109 FUSIBLE CYLINDRIQUE - TYPE GG - 10,3X38 MM 500V 25A"
GEWISS CYLINDRICAL FUSE - TYPE GG - 10,3X38 MM 500V 25A
GEWISS GW72109
EAN 8011564062870
Beschrijving
90 AM Range Modular accessories. The 90 AM range, in addition to auxiliaries common for the all circuit breakers, comprises many modular accessories for the protection, command, programming, measurement and signalling in electrical systems.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Abmessungen (mm) | Ø 10,3 x 38 |
|---|---|
| Bemessungs- spannung AC | 500.0 V |
| Bemessungs- strom | 25.0 A |
| Gruppe | xyz |
| Schalt- vermögen AC | 120.0 kA |
| Typ | Sicherung |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GW72109 |
|---|---|
| EAN | 8011564062870 |
| ETIM | EC002704 |
| Gewicht | 0.01 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.01 kg |
Benamingen
Fuse
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















