€ 247,55
% € 324,87 (23.8% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 6-8 Weken
Art. No: WST8810044699 P/N: GW68770 Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GW68770 KIT AIR COMPRIMÉ POUR QMC COMPACTES ET À GRANDE CAPACITÉ"
GEWISS COMPRESSED AIR KIT FOR COMPACT HIGH CAPACITY QMC
GEWISS GW68770
EAN 8011564764323
Beschrijving
68 Q-MC Pedestals for energy distribution and service in insulating material. The 68 Q-MC range is an innovative energy and services distribution system made of thermoplastic, for environments such as tourist ports, campsites and public spaces (trade fairs, markets, gardens, etc.). It combines an attractive design with complete reliability over time, thanks to its resistance to chemical and atmospheric agents. The range includes both pre-wired and unwired versions, which can be configured as needed, and is available in light blue and white.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Ausgang | 1 Ventil mit Schnellverbinder mit Innengewinde 3/8" |
|---|---|
| Beschreibung | Bausatz für Druckluft |
| Eingang | 1 Ventil 1/2" |
| Gruppe | Für Kompakt-, Standard- und Hochleistungsklemmen |
| Maximaler Betriebsdruck | 6 bar |
| Typ | Zubehör |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GW68770 |
|---|---|
| EAN | 8011564764323 |
| ETIM | EC002838 |
| Gewicht | 0.6 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.6 kg |
Benamingen
Air kit
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















