€ 12,18
% € 18,80 (35.21% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 6-8 Weken
Art. No: WST8810042001 P/N: GW35904AM Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GW35904AM PLAQUE DAHLIA - EN TECHNOPOLYMÈRE - 4 POSTES - HORIZONTAL/VERTICAL - CRÈME"
GEWISS DAHLIA PLATE - IN TECHNOPOLYMER - 4 GANG HORIZONTAL/VERTICAL - CREAM
GEWISS GW35904AM
EAN 8011564857162
Beschrijving
DAHLIA - Domestic range Plates. A wide choice of plates, realized in technopolymer in seven colors with glossy finish: white, ivory, hemp, cream, light grey, dark grey, anthracite grey. Plates available in different modularities, from 1 to 5 gang, installable indifferently in horizontal or in vertical position.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Beschreibung | 4 Einsätze |
|---|---|
| Farbe | Creme |
| Glühdrahtprüfung | 650 °C |
| Gruppe | Abdeckrahmen |
| Kugeldruckprüfung | 70 °C |
| Material | Technopolymer |
| Norm | EN 60669-1 |
| Oberfläche | Glänzend |
| Typ | Abdeckrahmen |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GW35904AM |
|---|---|
| EAN | 8011564857162 |
| ETIM | EC000007 |
| Gewicht | 0.05 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.06 kg |
Benamingen
Plate
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















