€ 4,82
% € 7,44 (35.22% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 6-8 Weken
Art. No: WST8810041985 P/N: GW35902AG Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GW35902AG PLAQUE DAHLIA - EN TECHNOPOLYMÈRE - 2 POSTES - HORIZONTAL/VERTICAL - GRIS CLAIR"
GEWISS DAHLIA PLATE - IN TECHNOPOLYMER - 2 GANG HORIZONTAL/VERTICAL - LIGHT GREY
GEWISS GW35902AG
EAN 8011564857001
Beschrijving
DAHLIA - Domestic range Plates. A wide choice of plates, realized in technopolymer in seven colors with glossy finish: white, ivory, hemp, cream, light grey, dark grey, anthracite grey. Plates available in different modularities, from 1 to 5 gang, installable indifferently in horizontal or in vertical position.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Glühdrahtprüfung | 650 °C |
|---|---|
| Gruppe | Abdeckrahmen |
| Kugeldruckprüfung | 70 °C |
| Material | Technopolymer |
| Typ | Abdeckrahmen |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GW35902AG |
|---|---|
| EAN | 8011564857001 |
| ETIM | EC000007 |
| Gewicht | 0.03 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.04 kg |
Benamingen
Plate
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















