€ 3,93
% € 6,07 (35.26% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 2-3 Weken
Art. No: WST8810041976 P/N: GW35280Y Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GW35280Y SUPPORT VIDE POUR CONNECTEUR - AMP/KEYSTON JACK - 2 MODULES - IVOIRE - DAHLIA"
GEWISS ADAPTER FOR HOUSING DATA SOCKET - AMP/KEYSTON JACK - 2 MODULE - IVORY - DAHLIA
GEWISS GW35280Y
EAN 8011564862944
Beschrijving
DAHLIA - Domestic range Ivory monobloc devices. With an elegant appearance and classic shapes, the wiring device system Dahlia complements the decor of the home with minimal and essential forms. Colours and finishes: glossy ivory, bright and versatile. Ideal for flush-mounting solutions (for square and round boxes) and surface-mounting solutions.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Glühdrahtprüfung | 650 °C |
|---|---|
| Gruppe | Zubehör |
| Kugeldruckprüfung | 70 °C |
| Material | Technopolymer |
| Typ | Daten- und Audio-/Videodosen |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GW35280Y |
|---|---|
| EAN | 8011564862944 |
| ETIM | EC000018 |
| Gewicht | 0.02 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.03 kg |
Benamingen
Enclosure
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















