€ 3,55
% € 5,47 (35.1% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 6-8 Weken
Art. No: WST8810041841 P/N: GW30905 Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GW30905 OBTURATEUR - 1 POSTE SORTIE DE CÂBLE - 1 MODULE - PLAYBUS"
GEWISS BLANKING MODULE - 1 GANG WITH OUTLET FOR CABLE - 1 MODULE - PLAYBUS
GEWISS GW30905
EAN 8011564031357
Beschrijving
PLAYBUS - Domestic range Modular devices. A range of modular devices for domestic and similar uses; can be composed on frames for rectangular flush-mounting boxes of up to 18 modules, or on square versions. Colours and finishes: satin black, elegant and classy. The range includes commands, socket-outlets, protection, indicators, connectors and devices for the control, safety and comfort of your home.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Anzahl Playbus Module | 1 |
|---|---|
| Beschreibung | 1 Einsatz mit Ausgang Für Kabel Ø 4 und Ø 8 mm |
| Farbe | Schwarz |
| Gruppe | Blindabdeckungen |
| Typ | Steuergeräte |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GW30905 |
|---|---|
| EAN | 8011564031357 |
| ETIM | EC000029 |
| Gewicht | 0.02 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.02 kg |
Benamingen
Blanking module
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















