€ 340,68
% € 525,98 (35.23% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 2-3 Weken
Art. No: WST8810041836 P/N: GW30706 Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GW30706 THERMOSTAT JURNALIER/HEBDOMADAIRE - 230V ca - 50/60HZ - 2 MODULES - PLAYBUS"
GEWISS TIMED THERMOSTAT DAILY/WEEKLY - 230V ac - 50/60HZ - 2 MODULES - PLAYBUS
GEWISS GW30706
EAN 8011564289390
Beschrijving
PLAYBUS - Domestic range Modular devices. A range of modular devices for domestic and similar uses; can be composed on frames for rectangular flush-mounting boxes of up to 18 modules, or on square versions. Colours and finishes: satin black, elegant and classy. The range includes commands, socket-outlets, protection, indicators, connectors and devices for the control, safety and comfort of your home.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Anzahl Playbus Module | 2.0 |
|---|---|
| Ausgangs- kontakt | 1S/Ö 5A(AC1)/2A(AC15) 250V ac |
| Beschreibung | Chronothermostat |
| Einstellbereich Temperatur | Von +5°C bis +40°C |
| Farbe | Schwarz |
| Gruppe | Temperaturkontrolle |
| Typ | Comfort |
| Versorgungs- spannung | 230 V ac - 50/60 Hz |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GW30706 |
|---|---|
| EAN | 8011564289390 |
| ETIM | EC011309 |
| Gewicht | 0.23 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.23 kg |
Benamingen
Timed thermostat
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















