€ 221,21
% € 341,53 (35.23% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 6-8 Weken
Art. No: WST8810041824 P/N: GW30522 Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GW30522 ÉLECTROVANNE DE GAZ - AVEC RÉINITIALISATION MANUELLE - NO - 230 V 50 Hz"
GEWISS GAS SOLENOID VALVE - WITH MANUAL RESET - NO - 230V 50Hz
GEWISS GW30522
EAN 8011564099326
Beschrijving
CHORUSMART - Domestic range Glossy white modular devices. The ChoruSmart modular devices make it possible to create infinite combination between devices and plates, thanks to a complete range that is able to satisfy all design, functional and installation requirements. Available in glossy white, bright and versatile, they include rocker button keys with ½, 1 and 2 modules to optimise space, and axial keys in EVO or SMART version for advanced functions. The front attachment system facilitates assembly and release without removing the support.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Beschreibung | Magnetventil |
|---|---|
| Gelieferter Ø | 3/4" |
| Gruppe | Zubehör |
| Leistungsauf- nahme | 12.0 VA |
| Material | Messing |
| Typ | Sicherheit |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GW30522 |
|---|---|
| EAN | 8011564099326 |
| ETIM | EC010261 |
| Gewicht | 0.6 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.6 kg |
Benamingen
Valve
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















