€ 132,57
% € 204,68 (35.23% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 4-6 Werkdagen
Art. No: WST8810041823 P/N: GW30501 Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GW30501 LAMPE DE SECOURS EXTRACTIBLE - 230V ca 50/60HZ - AUTONOMIE 2h - 2MODULES - PLAYBUS"
GEWISS EXTRACTABLE EMERGENCY LAMP - 230V ac 50/60HZ - AUTONOMY 2h - 2 MODULES - PLAYBUS
GEWISS GW30501
EAN 8011564025417
Beschrijving
PLAYBUS - Domestic range Modular devices. A range of modular devices for domestic and similar uses; can be composed on frames for rectangular flush-mounting boxes of up to 18 modules, or on square versions. Colours and finishes: satin black, elegant and classy. The range includes commands, socket-outlets, protection, indicators, connectors and devices for the control, safety and comfort of your home.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Anzahl Playbus Module | 2.0 |
|---|---|
| Batterien Typ | Ni-Mh |
| Beschreibung | Herausnehmbare Anti-Blackout-Leuchte |
| Farbe | Schwarz |
| Gruppe | Notbeleuchtung |
| Laufzeit | 2.0 std |
| Typ | Signalisierung |
| Typ Lampe | Weisse LED |
| Versorgungs- spannung | 230V - 50/60Hz |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GW30501 |
|---|---|
| EAN | 8011564025417 |
| ETIM | EC001957 |
| Gewicht | 0.12 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.12 kg |
Benamingen
Lamp
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















