€ 22,35
% € 34,51 (35.24% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 6-8 Weken
Art. No: WST8810041790 P/N: GW30220 Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GW30220 PRISE STANDARD BRITANNIQUE - 250V ca - 2P+T 15A - 2 MODULES -PLAYBUS"
GEWISS BRITISH STANDARD SOCKET-OUTLET 250V ac - 2P+E 16A - 2 MODULES - PLAYBUS
GEWISS GW30220
EAN 8011564030541
Beschrijving
PLAYBUS - Domestic range Modular devices. A range of modular devices for domestic and similar uses; can be composed on frames for rectangular flush-mounting boxes of up to 18 modules, or on square versions. Colours and finishes: satin black, elegant and classy. The range includes commands, socket-outlets, protection, indicators, connectors and devices for the control, safety and comfort of your home.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Anzahl Playbus Module | 2.0 |
|---|---|
| Beschreibung | 2P+E - 16A |
| Farbe | Schwarz |
| Für Steckstifte | Ø 7 mm |
| Gruppe | Standard |
| Standard | UK |
| Typ | Steckdosen |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GW30220 |
|---|---|
| EAN | 8011564030541 |
| ETIM | EC000125 |
| Gewicht | 0.08 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.08 kg |
Benamingen
Socket outlet
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















