€ 221,21
% € 341,53 (35.23% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 2-3 Weken
Art. No: WST8810041383 P/N: GW21853 Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GW21853 THERMOSTAT ÉLECTRONIQUE ÉTÉ/HIVER POUR FAN-COIL - TROIS VITESSES - 230V 50/60Hz - 3MODULES- NOIR - SYSTEM"
GEWISS SUMMER/WINTER ELECTRONIC THERMOSTAT FOR FAN-COIL - 3 SPEED - 230V 50/60Hz - 3 MODULES - SYSTEM BLACK
GEWISS GW21853
EAN 8011564129597
Beschrijving
SYSTEM BLACK - Domestic range Modular devices. The System modular devices allow the creation of infinite combinations of devices and plates, through a complete range that covers all design, functional and installation needs. Colours and finishes: satin black, elegant and classy. Ideal for flush-mounted solutions (for rectangular or square boxes), surface-mounted solutions and special applications. The range includes control units, socket-outlets, breakers, indicators, connectors and devices for the control, safety and comfort of your home.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Anz. SYSTEM Module | 3.0 |
|---|---|
| Ausgang Lüfter | Jalousieschalter 1P |
| Ausgang Magnetventil | Relais S/Ö |
| Ausgangs- kontakt | 5A (AC1) / 2A (AC15) |
| Beschreibung | Fan-Coil Thermostat |
| Einstell- bereich | +5° C / +30° C |
| Farbe | Schwarz |
| Gruppe | Temperaturkontrolle |
| Typ | Comfort |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GW21853 |
|---|---|
| EAN | 8011564129597 |
| ETIM | EC010927 |
| Gewicht | 0.25 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.25 kg |
Benamingen
Thermostat
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















