€ 104,05
% € 160,65 (35.23% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 4-6 Werkdagen
Art. No: WST8810041379 P/N: GW21833 Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GW21833 LAMPE DE SECOURS EXTRACTIBLE SYSTEM -230V 50/60HZ - 2h - 2 MODULES- NOIR - SYSTEM"
GEWISS EXTRACTABLE EMERGENCY LAMP - 230V 50/60HZ - 2h - 2 MODULES - SYSTEM BLACK
GEWISS GW21833
EAN 8011564129429
Beschrijving
90 AM Range Modular accessories. The 90 AM range, in addition to auxiliaries common for the all circuit breakers, comprises many modular accessories for the protection, command, programming, measurement and signalling in electrical systems.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Anz. SYSTEM Module | 2.0 |
|---|---|
| Batterien Typ | Ni-Mh |
| Beschreibung | Herausnehmbare Anti-Blackout-Leuchte |
| Farbe | Schwarz |
| Gruppe | Notbeleuchtung |
| Laufzeit | 2.0 std |
| Linsenförmige Lampe | 2,2 V - 0,25 A |
| Typ | Signalisierung |
| Typ Lampe | Weisse LED |
| Versorgungs- spannung | 230V - 50/60Hz |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GW21833 |
|---|---|
| EAN | 8011564129429 |
| ETIM | EC001957 |
| Gewicht | 0.11 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.11 kg |
Benamingen
Lamp
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















