€ 161,86
% € 249,90 (35.23% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 2-3 Weken
Art. No: WST8810041371 P/N: GW21810 Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GW21810 BOUTON-POUSSOIR ÉLECTRONIQUE TEMPORISÉ AVEC ENTRÉE POUR COMMANDE -30s- 15min. - 2 MODULES- NOIR - SYSTEM"
GEWISS ELECTRONIC TIMED BUTTON WITH INPUT FOR REMOTE CONTROL - 30s-15min. - 2 MODULES - SYSTEM BLACK
GEWISS GW21810
EAN 8011564129412
Beschrijving
SYSTEM BLACK - Domestic range Modular devices. The System modular devices allow the creation of infinite combinations of devices and plates, through a complete range that covers all design, functional and installation needs. Colours and finishes: satin black, elegant and classy. Ideal for flush-mounted solutions (for rectangular or square boxes), surface-mounted solutions and special applications. The range includes control units, socket-outlets, breakers, indicators, connectors and devices for the control, safety and comfort of your home.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Anz. SYSTEM Module | 2.0 |
|---|---|
| Beschreibung | Elektronischer Zeitschalter |
| Einstell- bereich | 30 s - 15 min |
| Farbe | Schwarz |
| Gruppe | Timer |
| Relais- ausgang | 1S 10A(AC1)/5A(AC15) 250V ac |
| Typ | Comfort |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GW21810 |
|---|---|
| EAN | 8011564129412 |
| ETIM | EC000107 |
| Gewicht | 0.1 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.1 kg |
Benamingen
Push button
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















