€ 9,79
% € 15,11 (35.21% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 4-6 Werkdagen
Art. No: WST8810041274 P/N: GW21228 Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GW21228 PRISE COAXIAL TV RESISTIVE - CONNECTEUR IEC FEMELLE 9,5mm - DIRECTE -1 MODULE - NOIR - SYSTEM"
GEWISS COAXIAL TV RESISTIVE SOCKET-OUTLET - IEC FEMALE CONNECTOR 9,5mm - DIRECT - 1 MODULE - SYSTEM BLACK
GEWISS GW21228
EAN 8011564128729
Beschrijving
SYSTEM BLACK - Domestic range Modular devices. The System modular devices allow the creation of infinite combinations of devices and plates, through a complete range that covers all design, functional and installation needs. Colours and finishes: satin black, elegant and classy. Ideal for flush-mounted solutions (for rectangular or square boxes), surface-mounted solutions and special applications. The range includes control units, socket-outlets, breakers, indicators, connectors and devices for the control, safety and comfort of your home.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Anz. SYSTEM Module | 1 |
|---|---|
| Beschreibung | Direkt |
| Dämpfungswerte | 0 dB |
| Electrocod | 0131 |
| Farbe | Schwarz |
| Frequenz | 40-860 MHz |
| Für Verbinder Typ | IEC-BuchseI Ø 9,5 mm |
| Gehäuse | - |
| Gruppe | TV |
| Kabelfixierung | Mit Schrauben |
| Material | Technopolymer |
| Norm | - |
| Schirmung | - |
| Typ | - |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GW21228 |
|---|---|
| EAN | 8011564128729 |
| ETIM | EC000439 |
| Gewicht | 0.03 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.03 kg |
Benamingen
Socket outlet
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















