€ 1,70
% € 2,62 (35.11% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 4-6 Werkdagen
Art. No: WST8810041256 P/N: GW21056 Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GW21056 OBTURATEUR À 1 POSTE - 1 MODULE - NOIR - SYSTEM"
GEWISS BLANKING MODULE - 1 GANG - 1 MODULE - SYSTEM BLACK
GEWISS GW21056
EAN 8011564128217
Beschrijving
SYSTEM BLACK - Domestic range Modular devices. The System modular devices allow the creation of infinite combinations of devices and plates, through a complete range that covers all design, functional and installation needs. Colours and finishes: satin black, elegant and classy. Ideal for flush-mounted solutions (for rectangular or square boxes), surface-mounted solutions and special applications. The range includes control units, socket-outlets, breakers, indicators, connectors and devices for the control, safety and comfort of your home.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Anz. SYSTEM Module | 1 |
|---|---|
| Beschreibung | 1 Einsatz |
| Electrocod | 0100 |
| Farbe | Schwarz |
| Glühdrahtprüfung | 850.0 °C |
| Gruppe | Blindabdeckungen |
| Kugeldruckprüfung | 125 °C |
| Material | Technopolymer |
| Norm | EN 60669-1 |
| Typ | Steuergeräte |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GW21056 |
|---|---|
| EAN | 8011564128217 |
| ETIM | EC000029 |
| Gewicht | 0.01 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.01 kg |
Benamingen
Blanking module
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















