€ 49,64
% € 76,64 (35.23% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 4-6 Werkdagen
Art. No: WST8810041225 P/N: GW20802 Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GW20802 VARIATEUR ÉLECTRONIQUE À COMMANDE ROTATIVE - POUR CHARGES RÉSISTIVES - ROTATIVE - 1MODULE - BLANC - SYSTEM"
GEWISS ELECTRONIC, ROTATING REGULATOR - FOR RESISTIVE LOADS - ROTARY - 1 MODULE - SYSTEM WHITE
GEWISS GW20802
EAN 8011564001183
Beschrijving
SYSTEM WHITE - Domestic range White modular devices. The System modular devices make it possible to create infinite combination between devices and plates, thanks to a complete range that is able to satisfy all design, functional and installation requirements. Colour and finiture: glossy white, bright and versatile. Ideal for flush-mounting solutions (for rectangular or square boxes), surface-mounting solutions, and for special applications. The range includes commands, socket- outlets, protection, indicators, connectors and devices for the control, safety and comfort of your home.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Anz. SYSTEM Module | 1 |
|---|---|
| Betätigung | Drehgriff |
| Farbe | Weiss |
| Gruppe | Dimmer |
| Ohmsche Last 230V AC | 100-500 W |
| Typ | Steuergeräte |
| Versorgungs- spannung | 230V - 50 / 60 Hz |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GW20802 |
|---|---|
| EAN | 8011564001183 |
| ETIM | EC000025 |
| Gewicht | 0.06 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.06 kg |
Benamingen
Dimmer
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















