€ 3,31
% € 5,12 (35.35% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 4-6 Werkdagen
Art. No: WST8810041083 P/N: GW20241 Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GW20241 PRISE POUR HAUT-PARLEURS - 1 MODULE - BLANC - SYSTEM"
GEWISS SOCKET-OUTLET FOR PHONIC CIRCUIT - 1 MODULE - SYSTEM WHITE
GEWISS GW20241
EAN 8011564000735
Beschrijving
SYSTEM WHITE - Domestic range White modular devices. The System modular devices make it possible to create infinite combination between devices and plates, thanks to a complete range that is able to satisfy all design, functional and installation requirements. Colour and finiture: glossy white, bright and versatile. Ideal for flush-mounting solutions (for rectangular or square boxes), surface-mounting solutions, and for special applications. The range includes commands, socket- outlets, protection, indicators, connectors and devices for the control, safety and comfort of your home.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Abstand | 0.0 mm |
|---|---|
| Anschluss feindrähtig (mm²) | - |
| Anschluss massiv (mm²) | - |
| Anz. SYSTEM Module | 1 |
| Beschreibung | Für Lautsprecher |
| Electrocod | 3720 |
| Farbe | Weiss |
| Für Steckstifte | - |
| Gruppe | Audio |
| Kabelfixierung | Lötanschluss |
| Kugeldruckprüfung | - |
| Typ | Daten- und Audio-/Videodosen |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GW20241 |
|---|---|
| EAN | 8011564000735 |
| ETIM | EC000018 |
| Gewicht | 0.02 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.02 kg |
Benamingen
Socket outlet
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















