€ 1,35
% € 2,08 (35.1% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 4-6 Werkdagen
Art. No: WST8810041058 P/N: GW20056 Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GW20056 OBTURATEUR À 1 POSTE - 1 MODULE - BLANC - SYSTEM"
GEWISS BLANKING MODULE - 1 GANG - 1 MODULE - SYSTEM WHITE
GEWISS GW20056
EAN 8011564001213
Beschrijving
SYSTEM WHITE - Domestic range White modular devices. The System modular devices make it possible to create infinite combination between devices and plates, thanks to a complete range that is able to satisfy all design, functional and installation requirements. Colour and finiture: glossy white, bright and versatile. Ideal for flush-mounting solutions (for rectangular or square boxes), surface-mounting solutions, and for special applications. The range includes commands, socket- outlets, protection, indicators, connectors and devices for the control, safety and comfort of your home.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Anz. SYSTEM Module | 1 |
|---|---|
| Beschreibung | 1 Einsatz |
| Electrocod | 0100 |
| Farbe | Weiss |
| Glühdrahtprüfung | 850.0 °C |
| Gruppe | Blindabdeckungen |
| Kugeldruckprüfung | 125 °C |
| Material | Technopolymer |
| Norm | EN 60669-1 |
| Typ | Steuergeräte |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GW20056 |
|---|---|
| EAN | 8011564001213 |
| ETIM | EC000029 |
| Gewicht | 0.01 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.01 kg |
Benamingen
Blanking module
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















