€ 24,28
% € 37,49 (35.24% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 4-6 Werkdagen
Art. No: WST8810040825 P/N: GW16106VT Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GW16106VT PLAQUE ONE - EN TECHNOPOLYMÈRE PEINT - 6 MODULES - TITANE - CHORUSMART"
GEWISS ONE PLATE - IN PAINTED TECHNOPOLYMER - 6 MODULES - TITANIUM - CHORUSMART
GEWISS GW16106VT
EAN 8011564271265
Beschrijving
CHORUSMART - Domestic range ONE plates. An informal appearance and classic shapes: the ONE line of plates in the ChoruSmart system is dedicated to all those who desire a home interior finished with a minimal simplicity. ONE’s restrained and discreet design enhances any environment, bringing harmony and aesthetic coherence to all rooms. Available in a wide variety of colour tones, ONE can be fitted in any shade to leave room for the imagination.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Beschreibung | 6 Einsätze |
|---|---|
| Electrocod | 0110 |
| Farbe | Titan |
| Für Halterungen Art-Nr | GW16806 |
| Glühdrahtprüfung | 650 °C |
| Gruppe | Abdeckrahmen |
| Kugeldruckprüfung | 70 °C |
| Material | Technopolymer |
| Norm | EN 60669-1 |
| Oberfläche | Glänzend |
| Typ | Rahmen italienischer Standard |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GW16106VT |
|---|---|
| EAN | 8011564271265 |
| ETIM | EC000007 |
| Gewicht | 0.03 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.03 kg |
Benamingen
Plate
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















