€ 3,35
% € 5,18 (35.33% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 4-6 Werkdagen
Art. No: WST8810040808 P/N: GW16102TI Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GW16102TI PLAQUE ONE - EN POLYMÈRE TECHNIQUE - 2 MODULES - IVOIRE - CHORUSMART"
GEWISS ONE PLATE - IN TECHNOPOLYMER - 2 MODULES - IVORY - CHORUSMART
GEWISS GW16102TI
EAN 8011564766877
Beschrijving
CHORUSMART - Domestic range ONE plates. An informal appearance and classic shapes: the ONE line of plates in the ChoruSmart system is dedicated to all those who desire a home interior finished with a minimal simplicity. ONE’s restrained and discreet design enhances any environment, bringing harmony and aesthetic coherence to all rooms. Available in a wide variety of colour tones, ONE can be fitted in any shade to leave room for the imagination.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Beschreibung | 2 Einsätze |
|---|---|
| Electrocod | 0110 |
| Farbe | Cremeweiss |
| Für Halterungen Art-Nr | GW16802, GW16803, GW16803N |
| Glühdrahtprüfung | 650 °C |
| Gruppe | Abdeckrahmen |
| Kugeldruckprüfung | 70 °C |
| Material | Technopolymer |
| Norm | EN 60669-1 |
| Oberfläche | Glänzend |
| Typ | Rahmen italienischer Standard |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GW16102TI |
|---|---|
| EAN | 8011564766877 |
| ETIM | EC000007 |
| Gewicht | 0.03 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.03 kg |
Benamingen
Plate
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















