€ 205,02
% € 316,54 (35.23% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 4-6 Werkdagen
Art. No: WST8810040776 P/N: GW14705 Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GW14705 THERMOSTAT - 230 Vca 50/60 Hz - 2 MODULES - TITANE - CHORUSMART"
GEWISS THERMOSTAT - 230V ac 50/60Hz - 2 MODULES - TITANIUM - CHORUSMART
GEWISS GW14705
EAN 8011564268692
Beschrijving
CHORUSMART - Domestic range Glossy titanium modular devices. The ChoruSmart modular devices make it possible to create infinite combination between devices and plates, thanks to a complete range that is able to satisfy all design, functional and installation requirements. Available in glossy painted titanium, innovative and trendy, they include rocker button keys with ½, 1 and 2 modules to optimise space, and axial keys in EVO or SMART version for advanced functions. The front attachment system facilitates assembly and release without removing the support.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Anzahl Module | 2.0 |
|---|---|
| Ausgangs- kontakt | 1S / Ö 8A(AC1) 250V ac |
| Beschreibung | Thermostat |
| Einstellbereich Temperatur | Von +5°C bis +35°C |
| Farbe | Glänzend Titan |
| Gruppe | Temperaturkontrolle |
| Material | Technopolymer |
| Typ | Comfort |
| Versorgungs- spannung | 230 V ac - 50/60 Hz |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GW14705 |
|---|---|
| EAN | 8011564268692 |
| ETIM | EC010927 |
| Gewicht | 0.21 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.21 kg |
Benamingen
Thermostat
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















