€ 272,85
% € 421,26 (35.23% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 4-6 Werkdagen
Art. No: WST8810040246 P/N: GW10712 Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GW10712 DÉTECTEUR DE GAZ MÉTHANE - 12 Vca / CC - 2 MODULES - BLANC BRILLANT – CHORUSMART"
GEWISS METHANE GAS DETECTOR - 12V ac/dc - 2 MODULES - GLOSSY WHITE – CHORUSMART
GEWISS GW10712
EAN 8011564263154
Beschrijving
CHORUSMART - Domestic range Glossy white modular devices. The ChoruSmart modular devices make it possible to create infinite combination between devices and plates, thanks to a complete range that is able to satisfy all design, functional and installation requirements. Available in glossy white, bright and versatile, they include rocker button keys with ½, 1 and 2 modules to optimise space, and axial keys in EVO or SMART version for advanced functions. The front attachment system facilitates assembly and release without removing the support.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Ansprech- schwelle | 9% LIE |
|---|---|
| Anzahl Module | 2.0 |
| Ausgangs- kontakt | 1S/Ö 10A(NA)/3A(NC)250V ac |
| Beschreibung | Methangassensor |
| Farbe | Glänzend weiss |
| Gruppe | GAS-Detektoren |
| Material | Technopolymer |
| Typ | Sicherheit |
| Versorgungs- spannung | 12V ac/dc |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GW10712 |
|---|---|
| EAN | 8011564263154 |
| ETIM | EC002455 |
| Gewicht | 0.06 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.06 kg |
Benamingen
Detector
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















