Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Wereldwijde verzending - 150+ landen
DX59951

GEWISS DX59951 PLASTRON - POUR CHAMBRES DE TIRAGE 550X550X520

Productinformatie "GEWISS DX59951 PLASTRON - POUR CHAMBRES DE TIRAGE 550X550X520"

GEWISS SEAL - FOR SQUARE ACCES CHAMBER 550X550X520

GEWISS DX59951

EAN 8011564130944

Beschrijving

PZ Range Access chambers systems. The range of PZ access chambers, available in 5 sizes, is ideal for junctions and manholes in electrical and telecommunication systems. These are provided with knockouts for cable ducts and knockouts base for stacking installation. Thanks to the thermoplastic material, knockouts for cable ducts and knockouts base for stacking installation, the PZ range is an efficient alternative to the access chambers made of concrete.

Documenten & Downloads

Productkenmerken

Beschreibung Dichtung
Geeignet für Erdeinbaukästen 550X550
Gruppe xyz
Typ Zubehör

Technische gegevens

P/N (Onderdeelnummer)DX59951
EAN8011564130944
ETIMEC002328
Gewicht0.04 kg
Gewicht (verpakt)0.04 kg

Benamingen

Seal

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.

Productgalerij overslaan

Accessoires

-69%
GEWISS DX59901 SQUARE ACCES CHAMBER 550X550X520 - FLAT KNOCKOUT BASE AND HIGH RESISTANCE LID (img_001)
GEWISS DX59901 CHAMBRE DE TIRAGE CARRÉE 550X550X520 - FOND PLAT DÉFONÇABLE -…
Art. No: WST8810039941 P/N: DX59901
Beschikbaar voor bestelling
Lieferzeit: 4-6 Werkdagen

Verkoopprijs: € 103,52 Normale prijs: € 333,20 (68.93% bespaard)