€ 4,16
% € 10,12 (58.89% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 6-8 Weken
Art. No: WST8810039564 P/N: DX22150R Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS DX22150R CONDUIT CINTRABLE MOYEN ICTA AUTORÉTRACTABLE - Ø 50MM - AVEC TIRE-FILS - VERT"
GEWISS MEDIUM PLIABLE CONDUIT - ICTA SELF-RECOVERING - Ø 50MM - WITH CABLE PULLER - GREEN
GEWISS DX22150R
EAN 8034035043154
Beschrijving
Green Wall range Flush-mounting system for plasterboard walls. The most complete system of containers for lightweight and plasterboard walls; GEWISS patented solutions. Made with halogen-free technopolymer and GWT 850°C. The range include: enclosures and distribution boards up to 72 M; 48 PT DIN GREENWALL range junction boxes with integrated DIN rail on the back plate, compliant with CEI 23-49, ideal for the pre-arrangement and installation of domotic devices; boxes for wiring devices and boxes for interlocked switched socket-outlets.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Electrocod | 2111 |
|---|---|
| Farbe | Grün |
| Glühdrahtprüfung | 850.0 °C |
| Gruppe | Für Anwendungen in flüssigem Zement |
| Material | Halogenfrei gemäß EN 60754-2 und Low smoke igemäß EN 61034-2 |
| Norm | EN 61386-1 EN 61386-22 |
| Typ | Biegsame Rohre |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | DX22150R |
|---|---|
| EAN | 8034035043154 |
| ETIM | EC001174 |
| Gewicht | 0.24 kg |
| Gewicht (verpakt) | 5.96 kg |
Benamingen
Conduit
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.




















