13,46 €
% 20,41 € (34.05% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 7-10 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810027717 P/N: PKF16M435 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric PKF16M435 BASE AEREA 16A 3PNT 380-415V IP44 TOR"
Schneider Electric CEE coupling screw terminals, 16A, 3p+N+E, 380-415 V AC, IP44
Schneider Electric PKF16M435
EAN 3303432032678
Descrizione
Deze Pratika industriële verloopaansluiting met schroefaansluiting is recht. Hij heeft 3P+N+E-polen, een nominale stroom van 16A en een bedrijfsspanning van 380 VAC tot 415 VAC. De afmetingen van de basisplaat zijn (B) 97mm x (H) 97mm. De beschermingsgraad is IP44 en IK08. De brandwerendheid is 850°C. De kabelingangen zijn voor flexibele of stijve kabels. De maat van de kabelingangen in 16A is 8mm tot 15mm voor kabels van 1mm² tot 4mm². De kleur van de contactdoos is lichtgrijs (RAL 7035) met rode gemakkelijke identificatie van de werkende spanning. De frequentie is 50Hz of 60Hz. De klokpositie van het contact is 6u.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| IEC-Stromstärke | 16A |
|---|---|
| Stromstärke nach UL/CSA (wenn UL-Ausführung gewünscht) | -A |
| Polzahl | 3 |
| Spannung nach EN 60309-2 | 380-415 V (50+60 Hz) rot |
| Uhrzeit-Stellung | 6h |
| Kennfarbe | rot |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Schutzart (IP) | IP44 |
| Anschlusstechnik | Schraubklemme |
| Steckrichtung | gerade |
| Kabeleinführung | sonstige |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Kontaktmaterial | |
| Oberflächenbehandlung Kontakte | |
| Militärausführung |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | PKF16M435 |
|---|---|
| EAN | 3303432032678 |
| ETIM | EC001320 |
| SCIP | 89350e0d-a4ac-4516-bf86-fdaed8a227fc |
| ECLASS | eClass_10_AKE313016 |
| Peso | 0.21 kg |
| Peso (pacco) | 0.21 kg |
Designazioni
Angle coupling Angle coupling socket CEE-Angle coupling CEE-Angle coupling socket CEE-Connector CEE-Containerkupplung CEE-Containerkupplungsdose CEE-Coupling CEE-Coupling socket CEE-Hanging coupling CEE-Hanging coupling socket CEE-Low voltage coupling CEE-Low voltage coupling socket CEE-Plug device CEETyp-Connector CEETyp-Plug device CEEform-Angle coupling CEEform-Angle coupling socket CEEform-Connector CEEform-Containerkupplung CEEform-Containerkupplungsdose CEEform-Hängekupplung CEEform-Hängekupplungsdose CEEform-Kleinspannungskupplung CEEform-Kleinspannungskupplungsdose CEEform-Kupplung CEEform-Kupplungsdose CEEform-Plug device CEEnorm-Angle coupling CEEnorm-Angle coupling socket CEEnorm-Connector CEEnorm-Container coupling CEEnorm-Container coupling socket CEEnorm-Coupling CEEnorm-Coupling socket CEEnorm-Hanging coupling CEEnorm-Hanging coupling socket CEEnorm-Low voltage CEEnorm-Low voltage coupling CEEnorm-Low voltage coupling socket CEEnorm-Plug device Cekon-Angle coupling Cekon-Angle coupling socket Cekon-Connector Cekon-Container coupling Cekon-Container coupling socket Cekon-Coupling Cekon-Coupling socket Cekon-Hanging coupling Cekon-Hanging coupling socket Cekon-Low voltage coupling Cekon-Low voltage coupling socket Cekon-Plug device Container coupling Container coupling socket Coupling Coupling socket Hanging coupling Hanging coupling socket ICEE-Connector ICEE-Plug device Low voltage coupling Low voltage coupling socket Power current connector Power current plug device Three-phase connector Three-phase plug device
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.
























