160,13 €
% 242,76 € (34.04% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 2-3 Settimane
Art. No: WST8810022973 P/N: M9R14463 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric M9R14463 Multi 9 ID - residual current circuit breaker - 4P - 63A - 300mA - type AC"
Schneider Electric Multi 9 OEM RCCB ID 4-pole 63A 300mA Type AC
Schneider Electric M9R14463
EAN 3606480784729
Descrizione
Dit product is een vermogensschakelaar met reststroom (RCCB) voor Multi-ID. Het is een 4P-vermogensschakelaar met 63A In nominale stroom, een gevoeligheid van 300mA met een AC-type beschermingsklasse. Dit product beschermt tegen elektrische schokken door indirect contact en brandgevaar. De uitschakeling bij een fout wordt aangegeven door een rode mechanische statusindicator op het voorpaneel. Dit product is bestemd voor OEM-fabrikanten (Original Equipment Manufacturers) en bordenbouwers in industriële en tertiaire gebouwen. Het is in overeenstemming met de IEC/EN 61008-1 norm. De nominale onderbrekings- en kortsluitingscapaciteit (Im/˚m) is 630 A. De voorwaardelijke kortsluitstroom (Inc/Βc) is 10 kA. De mechanische levensduur wordt verlengd tot 20000 cycli en de elektrische levensduur tot 2000 cycli. De gebruiksspanning is 380VAC tot 415VAC. De Ui nominale isolatiespanning is 440VAC. De Uimp nominale stoothoudspanning is 6kV. De frequentie is 50Hz. Het is een monteerbare DIN-rail. De breedte in stappen van 9mm is 8. De productkleur is lichtgrijs (RAL7035). De afmetingen zijn (B) 72mm x (H) 81mm x (D) 73mm. Het gewicht is 0,45 kg. Het heeft een IP20-beschermingsgraad (volgens de IEC/EN 60529-norm) en wordt IP40-eenmaal in een modulair omhulsel. De bedrijfstemperatuur is van -5°C tot 40°C. De opslagtemperatuur is van -40°C tot 60°C.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Polzahl | 4 |
|---|---|
| Bemessungsspannung | 415V |
| Bemessungsstrom | 63A |
| Bemessungsfehlerstrom | 0.3A |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 440V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 6kV |
| Verlustleistung | 4.4W |
| Montageart | DIN-Schiene |
| Fehlerstrom-Typ | AC |
| Selektiver-Typ | |
| Kurzzeitverzögerter Typ | |
| Kurzschlussfestigkeit (Icw) | -kA |
| Stoßstromfestigkeit | 0.25kA |
| Spannungsart | AC |
| Mit Verriegelungsvorrichtung | |
| Frequenz | 50 Hz |
| Zusatzeinrichtungen möglich | |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Breite in Teilungseinheiten | 4 |
| Einbautiefe | 44mm |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -5°C |
| Verschmutzungsgrad | 3 |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 1mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 1mm² |
| RAL-Nummer (ähnlich) | |
| Explosionsgeschützt |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | M9R14463 |
|---|---|
| EAN | 3606480784729 |
| ETIM | EC000003 |
| SCIP | 2c7837a4-39fc-4abc-96ed-2ef14f8f87c7 |
| ECLASS | eClass_10_AAB906014 |
| Peso | 0.34 kg |
| Peso (pacco) | 0.34 kg |
Designazioni
PRCD RCBO RCBO switch RCCB RCCB RCCB RCCB automatic RCCB control switch RCCB for mining application RCCB for point heating switch RCCB switch RCCB with remote drive RCCB with remote tripping RCD SRCD all-current sensitive residual-current circuit breaker circuit breaker main residual current circuit breaker relay control for residual current residual-current circuit breaker residual-current control switch residual-current protection switch residual-current protective device residual-current relay control safety switch automatic switch
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.
































