103,62 €
% 157,08 € (34.03% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 4-6 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810022972 P/N: M9R14440 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric M9R14440 Multi 9 - ID RCCB - 4P - 40 A - 400...415 V - 300 mA - class AC ((*))"
Schneider Electric Multi 9 OEM RCD 4-pole 40A 300mA Type AC
Schneider Electric M9R14440
EAN 3606480578397
Descrizione
Dit is een vermogensschakelaar met reststroom uit meerdere ID's (RCCB). Het is een 4P-vermogensschakelaar met een nominale stroom van 40A, een klasse van AC-typebescherming en een aardlekgevoeligheid van 300mA. Dit product beschermt tegen elektrische schokken door indirect contact en brandgevaar. De uitschakeling bij een fout wordt aangegeven door een rode mechanische statusindicator op het voorpaneel. Dit product is bestemd voor OEM-fabrikanten (Original Equipment Manufacturers) en bordenbouwers in industriële en tertiaire gebouwen. Het is in overeenstemming met de IEC/EN 61008-1 norm. De nominale onderbrekings- en kortsluitingscapaciteit (Im/Βm) is 400A. De voorwaardelijke kortsluitstroom (Inc/Βc) is 10 kA. De elektrische levensduur is tot 2000 cycli. De mechanische levensduur is 20000. De gebruiksspanning is 380VAC tot 415VAC. De Ui nominale isolatiespanning is 440VAC. De Uimp nominale stoothoudspanning is 6kV. De frequentie is 50Hz. Het is een monteerbare DIN-rail. De breedte in stappen van 9mm is 8. De productkleur is lichtgrijs (RAL7035). De afmetingen zijn (B) 72mm x (H) 81mm x (D) 73mm. Het gewicht is 0,45 kg. Het heeft een IP20-beschermingsgraad. Het wordt IP40 eenmaal in modulaire behuizing volgens de IEC/EN 60529-norm. De bedrijfstemperatuur is van -5°C tot 40°C. De opslagtemperatuur is van -40°C tot 60°C.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Polzahl | 4 |
|---|---|
| Bemessungsspannung | 400V |
| Bemessungsstrom | 40A |
| Bemessungsfehlerstrom | 0.3A |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 440V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 6kV |
| Verlustleistung | 3.6W |
| Montageart | DIN-Schiene |
| Fehlerstrom-Typ | AC |
| Selektiver-Typ | |
| Kurzzeitverzögerter Typ | |
| Kurzschlussfestigkeit (Icw) | -kA |
| Stoßstromfestigkeit | 0.25kA |
| Spannungsart | AC |
| Mit Verriegelungsvorrichtung | |
| Frequenz | 50 Hz |
| Zusatzeinrichtungen möglich | |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Breite in Teilungseinheiten | 4 |
| Einbautiefe | 44mm |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -5°C |
| Verschmutzungsgrad | 3 |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 1mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 1mm² |
| RAL-Nummer (ähnlich) | |
| Explosionsgeschützt |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | M9R14440 |
|---|---|
| EAN | 3606480578397 |
| ETIM | EC000003 |
| SCIP | 2c7837a4-39fc-4abc-96ed-2ef14f8f87c7 |
| ECLASS | eClass_10_AAB906014 |
| Peso | 0.35 kg |
| Peso (pacco) | 0.35 kg |
Designazioni
All current sensitive residual current circuit breaker Circuit breaker Main residual current circuit breaker PRCD RCBO RCBO RCCB RCD RCD RCD automatic RCD circuit breaker RCD control switch RCD mining RCD point heating switch RCD remote Tripping RCD remote drive RCD switch Relay control for residual current Residual current circuit breaker Residual current circuit breaker Residual current control switch Residual current protective device Residual current relay control SRCD Safety switch automatic Switch
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.
































