621,26 €
% 749,70 € (17.13% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 2-3 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810037101 P/N: EVH5A11N2C5 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric EVH5A11N2C5 Estación de carga, Schneider Charge, 3P+N, cable incluido 5m, 11kW, 16A"
Schneider Electric Schneider Charge 3f 11kW kabel T2 5m, DD
Schneider Electric EVH5A11N2C5
EAN 3606486961162
Descrizione
Schneider Charge to ścienna stacja ładowania zgodna z normą IEC61851-1, która może być wykorzystana do ładowania wszystkich pojazdów elektrycznych i hybryd typu plug - in, które posiadają wtyczkę lub gniazdo T2 (Mennekes). Stopień ochrony: IP54 dla wersji z kablem T2, IP55 dla wersji z gniazdem T2. Wytrzymałość mechaniczna: IK10. Temperatura pracy: od -30°C do 55°C. Stacja posiada zintegrowany kabel z wtyczką T2 o długości 5m, który jest zamontowany w dolnej części ładowarki. Nominalna moc wyjściowa wynosi 11 kW. Produkt jest dostarczany w wersji trójfazowej (3P+N). Znamionowy prąd ładowania wynosi odpowiednio 16A przy napięciu 400V AC i częstotliowści 50/60Hz. Można stosować z systemem zasilania TN-S, TT lub IT. Stacja ładowania jest łatwa w montażu (nie wymaga specjalistycznych narzędzi). Rekomendowane jest wykorzystanie jej do użytku prywatnego w domu, gdzie może być zamontowana np. w garażu lub na ścianie zewnętrznej budynku. Wymiary: (szer.) 244 mm x (wys.) 352 mm x (gł.) 107 mm. Waga produktu: 4,4 kg (bez kabla). Kolor: biały (RAL 9003) i zielony. Wyposażona jest we wbudowany detektor upływu prądów stałych RDC-DD 6mA. Stacja ładowania nie posiada systemu kontroli dostępu. Dioda LED zmienia kolor pomiędzy czerwonym, zielonym i niebieskim, aby zasygnalizować stan ładowarki i odpowiednio status ładowania bezpośrednio na urządzeniu. Pozwala na dostosowanie w czasie rzeczywistym maksymalnej mocy przydzielonej ładującemu się pojazdowi elektrycznemu, w zależności od rzeczywistego zużycia energii w domu i dostosowanie obciążenia zgodnie z godzinami szczytu/poza szczytem przesłanymi przez protokół TIC. Stacja ładowania jest połączona z Wiser poprzez aplikację mobilną Schneider ElectricTM do zarządzania energią w budynkach mieszkalnych. Z łatwością uruchamia, monitoruje i zdalnie steruje ładowaniem. Do połączenia z systemem nadzoru/chmurą innej firmy można wykorzystać protokół komunikacyjny OCPP 1.6. Urządzenie może być również podłączone do domowego routera internetowego za pomocą Wi-Fi lub kabla Ethernet RJ45.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Ausführung Anschluss Anlagenseite | 3-phasig |
|---|---|
| Eingangsspannung | 400V |
| Frequenz | 50/60 Hz |
| Nennanschlussleistung | 11kW |
| Ausgangsspannung DC | -V |
| Max. Ausgangsstrom DC | -A |
| Anzahl der Ladepunkte | 1 |
| Max. Leistung pro Ladepunkt | 11kW |
| Breite | 244mm |
| Höhe | 342mm |
| Tiefe | 107mm |
| Montageart | Wandmontage |
| Anzahl der Ladekupplungen Typ 1 | 0 |
| Anzahl der Ladekupplungen Typ 1 CCS | 0 |
| Anzahl der Ladekupplungen Typ 2 | 1 |
| Anzahl der Ladekupplungen Typ 2 CCS | 0 |
| Anzahl der Ladesteckdosen Typ 2 | 0 |
| Anzahl der Ladekupplungen GB AC | 0 |
| Anzahl der Ladekupplungen GB DC | 0 |
| Anzahl der Ladesteckdosen GB | 0 |
| Anzahl der Ladesteckdosen Typ 3 | 0 |
| Anzahl der Ladekupplungen CHAdeMO | 0 |
| Anzahl der CEE-Steckdosen | 0 |
| Mit Hausanschlusskasten (HAK) | 1 |
| Anzahl der Haushaltssteckdosen | 0 |
| Anzahl der FI-Schalter Typ A | 0 |
| Länge des Ladekabels | 5m |
| Ladekabel dauerhaft verriegelbar an der Ladestation | |
| Anzahl der FI-Schalter Typ B | 0 |
| DC-Fehlerstromerkennung | 1 |
| Schützkontakt-Verschweiß-Erkennung | |
| Mit Leitungsschutzschalter | |
| Vernetzbar als Master | |
| Vernetzbar als Extender | |
| Vernetzbar über LAN | 1 |
| Vernetzbar über WLAN | 1 |
| LTE | |
| Funkstandard 5G | |
| Mit Energiezähler | |
| Mit Schlüsselschalter | |
| Mit integriertem RFID-Kartenleser | |
| NFC (Near Field Communication) | |
| Statisches Lastmanagement integriert | |
| Geeignet für dynamisches Lastmanagement | 1 |
| Open Charge Point Protocol (OCPP) Version | 1.6 |
| Plug and charge (ISO 15118) | |
| Mit Display | |
| Werkstoff des Gehäuses | Kunststoff |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schlagfestigkeit | IK10 |
| Kompatibel mit Apple HomeKit | |
| Kompatibel mit Google Assistant | |
| Kompatibel mit Amazon Alexa | |
| IFTTT-Unterstützung verfügbar | |
| Bedienung und Konfiguration über App | 1 |
| Export der Ladehistorie | 1 |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt | -mm² |
| Backend im Lieferumfang enthalten | |
| Mit MID-kompatiblem Energiezähler | |
| Eichrechtskonform |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | EVH5A11N2C5 |
|---|---|
| EAN | 3606486961162 |
| ETIM | EC002883 |
| SCIP | ab6451be-b3f4-4070-b9b6-e8f0e546f1eb |
| Peso | 6.43 kg |
| Peso (pacco) | 6.43 kg |
Designazioni
Wiser cargador para auto eléctrico estación de carga conectada estación de carga evlink infraestructura de carga residencial vehículo eléctrico
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.
























