216,95 €
% 261,80 € (17.13% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 2-3 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810037094 P/N: EVA2HPC3 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric EVA2HPC3 Sistema anti-disparo, Schneider Charge, 3P, corriente máxima permitida hasta 50A"
Schneider Electric Sterownik szczytowy Schneider Charge 3P do 50 A
Schneider Electric EVA2HPC3
EAN 3606486998472
Descrizione
Akcesorium Schneider Charge to sterownik szczytowy wykorzystywany jako system przeciwdziałający wyzwalaniu w celu uzupełnienia stacji ładowania. Jest on używany w sieci trójfazowej. Urządzenie jest zasilane napięciem od 220VAC do 230VAC z tolerancją +/- 10% i częstotliwością 50 Hz lub 60 Hz. Pozwala na regulację w czasie rzeczywistym maksymalnej mocy przydzielonej do ładującego pojazdu elektrycznego, zgodnie ze zużyciem pozostałych obciążeń w domu. Ta regulacja jest automatycznie stosowana do 50 A. Musi być zainstalowany wewnątrz na szynie DIN 35 mm. Komunikuje się ze stacją ładowania za pomocą systemu komunikacji Power Line, który to system PLC przenosi dane na tym samym przewodzie co zasilanie AC. Sygnalizacja lokalna odbywa się za pomocą diody LED w kolorze czerwonym w przypadku wskazania domyślnego i w kolorze zielonym w przypadku procesu sterowania. Inna zielona dioda LED wskazuje, kiedy urządzenie komunikuje się ze stacją ładowania pojazdów elektrycznych. Wymiary: (sz.) 72 mm x (wys.) 89 mm x (gł.) 75 mm. Masa produktu wynosi 180 g. Jego kolor jest biały. Wykonany jest z tworzywa sztucznego. Temperatura pracy wynosi od -30°C do 50°C, a temperatura przechowywania od -40°C do 85°C. Jest on zgodny z normami EN 61010-1 (wydanie 2010) i EN61326-1 (wydanie 2013).
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Ladestrom | 0.022A |
|---|---|
| Nennspannung | 220V |
| Energieverbrauch | 5W |
| Notentriegelung bei Stromausfall | |
| Max. Anzahl der ansteuerbaren Ladepunkte | 1 |
| Mit Kommunikationsschnittstelle | 1 |
| Breite | 89mm |
| Höhe | 72mm |
| Tiefe | 75mm |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | EVA2HPC3 |
|---|---|
| EAN | 3606486998472 |
| ETIM | EC002889 |
| SCIP | 35f25d1c-ed42-419a-bab0-354f2d8eb602 |
| Peso | 0.66 kg |
| Peso (pacco) | 0.66 kg |
Designazioni
EV-oplaadstation EV-opladers belastingbeheer elektrisch oplaadstation laadstation voor elektrische auto’s laadstation voor elektrische voertuigen laadstation voor woningen oplaadstation oplaadstation voor elektrische auto’s oplader voor elektrische auto’s uitschakeling van de stroomvoorziening
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.




















