65,57 €
% 80,68 € (18.73% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 2-3 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810014127 P/N: CCTFR6100 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric CCTFR6100 Termostato de radiador Wiser"
Schneider Electric Wiser Radiator Thermostat
Schneider Electric CCTFR6100
EAN 3606489582821
Descrizione
De Wiser-radiatorthermostaat van Schneider Electric gebruikt geïntegreerde temperatuursensoren om de waterstroom via een radiator te regelen en daardoor de temperatuur in een kamer te regelen. Zo kan de kamertemperatuur op de ingestelde waarde worden gehouden. De Wiser-radiatorthermostaat behoudt de simplistische stijl en bouwt voort op jaren van succes als toonaangevende TRV-fabrikant met een groot aantal extra functies. Met een aansluiting op de ketel, via de Heat HubR, kunt u met de intuïtieve app de aan/uit-tijden en temperaturen van individuele ruimten regelen. Hij heeft 3 typen regeling, schroefdop voor temperatuurwijziging +/- 2°C, met een afstandsbediening of via de SE mobiele app. De kleur van het apparaat is wit (RAL 9016). Dit apparaat gebruikt voor voeding van 2 x 1,5 V IEC LR6 - AA Alkaline batterijen. De levensduur van de batterij is gemiddeld 2 jaar. De Wiser Hub is verbonden met het internet via een huiselijke internetbox en kan ook worden bestuurd vanuit Alexa en Google Home virtuele assistenten. Koppel de Wiser-radiatorthermostaat aan een Wiser-hub die tot 16 ruimten met een maximum van 4 radiatoren per kamer kan beheren. De afmetingen zijn (H) 93 mm en diameter 51 mm, inclusief een adapter. De draadloze kamerthermostaat wordt gevoed door batterijen en kan dankzij de handige tafelstandaard en muurklem overal worden geplaatst. Het is gemakkelijk te gebruiken via drie drukknoppen om instellingen te openen en te wijzigen met indicatoren voor het instellen van de temperatuur, de actuele kamertemperatuur en de vochtigheid. De bedrijfstemperatuur is van 0°C tot 45°C. De opslagtemperatuur bedraagt -10°C tot 55°C. Het bereik van het radiosignaal is maximaal 30 m in een open veld. Dit apparaat maakt gebruik van een radiotechnologie Zigbee 3.0. De frequentie is 2,4 GHz (bidirectioneel, netwerk). Het maximale radiofrequentievermogen is +13dBm (20mW). In een kamer met één radiator wordt de Wiser-radiatorthermostaat bestuurd door de Wiser Hub. In een kamer met meerdere radiatoren wordt de Wiser-radiator geleverd op de kamertemperatuur via een Wiser-kamerthermostaat, voor een uitgebalanceerd comfort.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Bussystem KNX | |
|---|---|
| Bussystem KNX-RF (Funk) | |
| Bussystem Funkbus | 1 |
| Bussystem LON | |
| Bussystem Powernet | |
| Andere Bussysteme | Zigbee |
| Funk bidirektional | 1 |
| Montageart | Heizkörperventil |
| Mit Busankopplung | 1 |
| Temperaturregler mit Stetigregelung eingebaut | 1 |
| Tasten für Handbedienung am Antrieb | 1 |
| Temperatur- und Hubanzeige | |
| Funktion Master/Slave | 1 |
| Anzahl der digitalen Eingänge | |
| Nennspannung | 3V |
| Busspannungsversorgung | |
| Schutzart (IP) | IP30 |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | CCTFR6100 |
|---|---|
| EAN | 3606489582821 |
| ETIM | EC000792 |
| SCIP | 54ab311a-8424-47f5-a5e5-42b5f28e9008 |
| Peso | 0.24 kg |
| Peso (pacco) | 0.24 kg |
Designazioni
Battery operated Boost Heating Radiator Thermostat Wireless Wiser Zigbee radiator
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.





















