285,74 €
% 398,65 € (28.32% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 2-3 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810008078 P/N: A9D87416 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric A9D87416 Disyuntor de corriente residual con protección contra sobrecorriente (RCBO), Acti9 iC60, 4 P, 16 A, curva B, 6000 A/6 kA, tipo A, 30 mA"
Schneider Electric RCBO iC60N, 4P, 16A, B-Char., 30mA, Type A, 6kA
Schneider Electric A9D87416
EAN 3606481157553
Descrizione
Dette er en Acti9 iC60 RCBO jordfeilautomat Det er en 4P jordfeilautomat (RCBO) med vern i 4 poler, merkestrøm 16A, og driftspenning 380VAC til 415VAC. Jordfeilbeskyttelsen er A type og følsomheten er 30mA. Det er ingen tidsforsinkelse for jordfeilbeskyttelsen. Bryteevnen ved 280VAC til 415VAC er 6000A iht. EN/IEC 61009-2-1 og 6kA iht. EN/IEC 60947-2. Den unike Visitrip-indikatoren reduserer feilsøkingstiden ved å indikere kursen med feil. Den grønne VisiSafe-stripen garanterer fysisk åpning av kontaktene, slik at man kan utføre vedlikehold nedstrøms. Den raske lukkemekanisme forbedrer levetiden. Dette produktet er i samsvar med EN/IEC 60947-2 og EN/IEC 61009-2-1 standardene.. Den elektriske levetiden er opp til 10000 sykluse og den mekaniske opp til 20000 sykluser. Merkespennignen (Ue) er 380VAC til 415VAC. Isolasjonsmerkespenningen (Ui) er 500VAC. Støtspenningsholdfastheten er 4kV. Frekvensen er 50Hz. Den monteres på DIN-skinne. Bredden er 4 moduler à 18 mm. Fargen er hvit (RAL9003). Dimensjonene er (B) 72mm x (H) 86mm x (D) 78mm. Vekt 423g. Iht. IEC 60529 standarden, er beskyttelsesgraden IP20 og IP40 ved montasje i modulær kapsling. Omgivelsestemperatur ved drift er -25°C til 40°C. Oppbevaringstemperaturen er -40°C til 70°C.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Polzahl (gesamt) | 4 |
|---|---|
| Anzahl der abgesicherten Pole | 4 |
| Bemessungsspannung | 400V |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 500V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 4kV |
| Bemessungsstrom | 16A |
| Bemessungsfehlerstrom | 0.03A |
| Fehlerstrom-Typ | A |
| Energiebegrenzungsklasse | 1 |
| Verlustleistung | -W |
| Bemessungsabschaltvermögen nach EN 61009 | 6kA |
| Bemessungsabschaltvermögen nach IEC 60947-2 | 6kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 61009-1 | 6kA |
| Abschaltcharakteristik | unverzögert |
| Stoßstromfestigkeit | 0.25kA |
| Spannungsart | AC |
| Frequenz | 50 Hz |
| Auslösecharakteristik | B |
| Mitschaltender Neutralleiter | 1 |
| Mit Verriegelungsvorrichtung | |
| Überspannungskategorie | 3 |
| Verschmutzungsgrad | 2 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -25°C |
| Breite in Teilungseinheiten | 4 |
| Einbautiefe | 45mm |
| Unterputzmontage | |
| Fehlauslöseschutz | |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 1mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 1mm² |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | A9D87416 |
|---|---|
| EAN | 3606481157553 |
| ETIM | EC000905 |
| SCIP | a7b24ae6-2312-4e67-b7c9-56fce3e8c723 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ810015 |
| Peso | 0.44 kg |
| Peso (pacco) | 0.44 kg |
Designazioni
Combination of residual current device and overcurrent breaker Personal Protection Circuit Breaker RCBO RCBO combination RCBO switch RCBO with overcurrent protection Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection Residual current circuit breaker with overcurrent protection Residual current device
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.








































