138,10 €
% 181,24 € (économie de 23.8%)
Disponible à la commande, délai de livraison : 7-10 Jours ouvrables
Art. No: WST8810095895 P/N: 9529240000 Fabricant : Weidmüller
Paiement sécurisé
Livraison rapide
Conseil spécialisé



Informations sur le produit "Weidmüller 9529240000 Metal housing, Width: 200 mm, Height: 160 mm, Depth: 100 mm, Powder-coated, textured, Flange plate: No, Aluminium AlSi12"
Weidmüller Metal housing, Width: 200 mm, Height: 160 mm, Depth: 100 mm, Powder-coated, textured, Flange plate: No, Aluminium AlSi12
Weidmüller 9529240000
EAN 04008190918132
Description
Metal housing for use in industrial applications. The fixing holes are located outside the sealed area. Wall mounting can be achieved using mounting holes or mounting feet.
Documents & Téléchargements
Attributs du produit
| Largeur | 200 mm |
|---|---|
| Profondeur | 100 mm |
Données techniques
| P/N (Numéro de pièce) | 9529240000 |
|---|---|
| EAN | 04008190918132 |
| ETIM | EC000261 |
| SCIP | 9e4cab4e-239c-4e14-b9df-a0fee300d28a |
| Poids | 1.82 kg |
| Poids (emballé) | 1.86 kg |
Désignations
Metal body Metal carcass Metal corpus
Connexion
Aucun avis n'a été trouvé. Partagez vos idées avec d'autres personnes.

















