24,24 €
% 47,72 € (économie de 49.2%)
Disponible à la commande, délai de livraison : 2-3 Months
Art. No: WST8810080648 P/N: 2498220000 Fabricant : Weidmüller
Paiement sécurisé
Livraison rapide
Conseil spécialisé



Informations sur le produit "Weidmüller 2498220000 Housing industry connectors, Cable entry from side, Plug housing, Side-locking clamp on upper side, Installation size: 4, IP65, in plugged condition"
Weidmüller Housing industry connectors, Cable entry from side, Plug housing, Side-locking clamp on upper side, Installation size: 4, IP65, in plugged condition
Weidmüller 2498220000
EAN 04050118514049
Description
The special die-cast alloy and multi-layered surface sealing provide complete protection for the enclosure.
Documents & Téléchargements
Attributs du produit
| Largeur | 43 mm |
|---|---|
| Profondeur | 73 mm |
Données techniques
| P/N (Numéro de pièce) | 2498220000 |
|---|---|
| EAN | 04050118514049 |
| ETIM | EC000437 |
| SCIP | e98b2b24-ba23-41bf-8d19-0dda3647412f |
| Poids | 0.21 kg |
| Poids (emballé) | 0.22 kg |
Désignations
Connector housing Housing
Connexion
Aucun avis n'a été trouvé. Partagez vos idées avec d'autres personnes.
















