161,60 €
% 318,11 € (économie de 49.2%)
Disponible à la commande, délai de livraison : 2-3 Weeks
Art. No: WST8810080419 P/N: 2486380000 Fabricant : Weidmüller
Paiement sécurisé
Livraison rapide
Conseil spécialisé



Informations sur le produit "Weidmüller 2486380000 Housing industry connectors, Bulkhead housing, Screw, Installation size: 550, IP68, in plugged condition"
Weidmüller Housing industry connectors, Bulkhead housing, Screw, Installation size: 550, IP68, in plugged condition
Weidmüller 2486380000
EAN 04050118497229
Description
The special die-cast alloy and multi-layered surface sealing provide complete protection for the enclosure.
Documents & Téléchargements
Attributs du produit
| Largeur | 60 mm |
|---|---|
| Profondeur | 80 mm |
Données techniques
| P/N (Numéro de pièce) | 2486380000 |
|---|---|
| EAN | 04050118497229 |
| ETIM | EC000437 |
| SCIP | d447edfa-0214-4f34-b5ba-82eae491b46a |
| Poids | 0.43 kg |
| Poids (emballé) | 0.43 kg |
Désignations
Connector housing Housing
Connexion
Aucun avis n'a été trouvé. Partagez vos idées avec d'autres personnes.

















