26,72 €
% 52,60 € (économie de 49.2%)
Disponible à la commande, délai de livraison : 2-3 Months
Art. No: WST8810074609 P/N: 1934710000 Fabricant : Weidmüller
Paiement sécurisé
Livraison rapide
Conseil spécialisé



Informations sur le produit "Weidmüller 1934710000 Housing industry connectors, Base housing, End-locking clamp, lower side, Installation size: 5, IP65, in plugged condition"
Weidmüller Housing industry connectors, Base housing, End-locking clamp, lower side, Installation size: 5, IP65, in plugged condition
Weidmüller 1934710000
EAN 04032248591886
Description
The special die-cast alloy and multi-layered surface sealing provide complete protection for the enclosure.
Documents & Téléchargements
Attributs du produit
| Largeur | 75.9 mm |
|---|---|
| Profondeur | 96 mm |
Données techniques
| P/N (Numéro de pièce) | 1934710000 |
|---|---|
| EAN | 04032248591886 |
| ETIM | EC000437 |
| SCIP | e98b2b24-ba23-41bf-8d19-0dda3647412f |
| Poids | 0.29 kg |
| Poids (emballé) | 0.29 kg |
Désignations
Connector housing Housing
Connexion
Aucun avis n'a été trouvé. Partagez vos idées avec d'autres personnes.

















